AnasayfaSSSAramaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

İmkansızı Başarmak...

YazarMesaj
Kitsune Shuurei
Vekil Shinigami
Vekil Shinigami

Erkek
Nereden : Karakura Town
Lakap : HUNTER
Ruh Hali :

Karakter
Zanpakutou: Shingetsu

MesajKonu: İmkansızı Başarmak...   Salı Ağus. 03, 2010 1:19 pm

- ''Yine bir parkta oturuyorum. Üstümde dev bir zeytin ağacı var. Sırtımı onun gövdesine yasladım , yerdeyim. Zeytin ağacının gölgesi beni güneşten koruyor. Birde rüzgar estimi harika! Öyle bir serinlik doluyor ki içime bunu ifadelerle anlatamam. Hayat gerçekten bu. Ancak hava çok sıcak. Ağacın altından ayrıldığın anda başlıyor cehennem. Sıcaktan yanıyorsun. Etrafta kimseler yok. Zaten bu sıcakta dışarı çıkan birinin deli olması gerekiyor. Şimdi diyiceksiniz. ''Sen neden dışarıdasın?'' Doğru demekte haklısınız ancak bu benim görevim shinigami olmak çok zor. Hele birde dünyadaysanız. Shinigamiler ölüm melekleridir. İyi huylu ruhları Soul Society'ye gönderirler. Diğerleri ise şansızdır. Öldüğünüz zaman ruhunuza bağlı olan zincir koparsa yandınız demektir. İşte o zaman günah dolu bir dünyaya adım atmış olursunuz yani hollow olursunuz. Diğerleri derken kastettiğim şey hollowlar shinigamiler hollow avlar. Benim görevim sıcak falan dinlemeden hollow avlamak veya iyi huylu ruhları Soul Society'ye göndermek. Bu yüzden dışarıdayım. Ben 3.Takım Teğmeni Tsunade Amidamaru!'' Amidamaru bunları düşünürken telefonuna çağrı geldi.
- ''Ne? Hollow mu? Buraya 7 sokak uzaklıkta. Hemen oraya gitmeliyim.'' tam yola çıkmıştı ancak bir dakika sonra sinyal kayboldu.
- ''Sinyal kayboldu. Yoksa burada başka bir shinigami mi var? Quincyde olabilir. Yinede oraya gitmeliyim.'' oraya gitmişti ancak orada bir ruh izi bile yoktu.
- ''İzler kaybolmuş! Bir tek ruh izi bile yok. Lanet olsun!'' kızın ona hediye olarak bıraktığı barakaya geri döndü ve yatağa uzanmış düşünüyordu.
- ''Acaba oradaki ne olabilirdi? Bir Shinigami olabilir. Daha hızlı olsaydım ona yetişebilirdim. Daha hızlı olmalıyım.''
- ''Ne? Bir hollow daha mı? Daha hızlı olmalıyım.'' sinyal henüz kaybolmamıştı ve yoldaydı. Çok az bi yolu kaldı.
- ''Ne? Sinyal Yine kayboldu.'' Sinyal kaybolmuştu ama kaçan adamı görmüştü. Yüzü karanlıkta tam görünmüyordu.
- ''Hey! Dur sende kimsin?'' Adam birden arkasında belirdi. Amidamaru arkasına döndüğünde adamın yüzünü tam olarak gördü. Bir shinigamiydi. Ancak yüzü tanıdıktı.
- ''S-Sen?''
-''Beni tanımana sevindim Oğlum!''
- ''Bana oğlum deme. Yıllardır seni arıyoruz. Annem ve kardeşlerim seni bir kez daha göremeden öldüler. Neden yanlarında değildin ha?''
- ''Ne? Öldüler mi?''
- ''Bilmiyor musun? Bir hollow tarafından.''
- ''Hollow mu? Bak ben çok üzgünüm Oğlum.''
- ''Yanlız kaldığımı zannetmiştim. Ama şimdi sen çıkageldin. Bizi neden yanlız bıraktın? Onlar ölürken neden yanımızda değildin?'' bu sırada Amidamaru'nun gözlerinden gözyaşları süzülüyordu.
- ''Üzgünüm seni birdaha asla yanlız bırakmıyıcam.''
- ''Teşşekkürler Baba. Hadi gidelim.''
Rüzgar Amidamaru'nun saçlarını savuruyordu. Güneş tam önlerinde batıyordu. Bu manzarayı beraber izliyorlardı. Fakat Amidamaru görme duyusu olmadığı için hissetmekle ve düşünmekle yetiniyordu. Bu anı yakalamak onlar için büyük bir şanstı. Bu sefer etrafta büyük zeytin ağaçları yerine uzun binalar vardı. İçlerinden geçense sadece şuydu. - ''Yeniden beraber olmak güzel.''

En son Shinji Amidamaru tarafından Salı Ağus. 10, 2010 9:17 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Kullanıcı profilini gör
Hime-Neko
Game Master

Kadın
Nereden : Soul Society
Ruh Hali :

Karakter
Zanpakutou: İhtiyacım yok U.U

MesajKonu: Geri: İmkansızı Başarmak...   Çarş. Ağus. 04, 2010 5:59 pm

Out: Gereksiz mesajlar silinmiştir.

Rehberlerden Rütbe Sistemi'ne bakınız.

İmkansızı Başarmak...