AnasayfaSSSAramaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

~Suzuki Hikari~

YazarMesaj
Hikari Suzuki
Gotei 2 Taichou
Gotei 2 Taichou

Kadın
Nereden : Kripton desu*-*
Lakap : Aichou*-*
Ruh Hali :

Karakter
Zanpakutou: Shinsei Suzaku da!*-*

MesajKonu: ~Suzuki Hikari~   Çarş. Tem. 14, 2010 2:55 pm

Outta: Bir house of night rpg sitesinde, ' Keiko Kitagawa ' adlı karakterimle ' Yamaguchi Mamoru ' adlı karakterin anlaşmalı rpgsidir...

~Aşka On Kala~

Zifiri karanlığın üstüne işlenmiş inciler gibi parlayan tek tük yıldızların üstünde, sükunetle çevrelerini aydınlatan ay, bulutsuz gecede her zamankinden daha parlaktı sanki. Çevredeki ağaçlar, garip bir dinginlik içinde, ağır ağır yapraklarını hışırdatıyor, esen meltemle kulaklarınızı doğal bir senfoniyle dolduruyordu. Çevredeki insanlardan öte, Mamoru'nun yanında ilerlemek ona daha büyük bir güven veriyordu. Bu bariz gerçeğin altında, tanımlayamadığı duyguların varlığına bugüne kadar kulaklarını tıkamış, belki de duymazlıktan gelmişti. Onu asla bir arkadaşıyla aynı kefeye koyamazdı, zira hisleri, anlayamadığı bir dilde bir şeyler fısıldıyordu ona. Ruhunun en fırtınalı dönemlerinde gökten üzerine şimşekler çakarken bile, bir poseidon misali, tüm acısını alabilen birini nasıl başkalarıyla aynı kefeye koyabilirdi ki? Kendinde duyamadığı güveni, Mamoru'nun yanında hissediyordu hep. En yaslı günlerinde bir omuz, en biçare durumlarında ise bir kalkan oluyordu ona... Onunla iken, saatlerden öte günler, hatta aylar geçse bile farkında olmazdı belki de. Ve gözleri, her baktığında ilk defa görüyormuş gibiydi, yaz güneşinin sıcağı gibi... Kimi zaman kışa dönmeyen bir sonbahar gibi, serin ve coşkulu; kimi zaman ise yazı göremeyen bir ilkbahar gibi, derin ve duyguluydu. Ve sözleri... Ve sesi... Nasıl aynı kefeye koyabilirdi ki onu, hayatının geri kalanıyla? Hoş, geriye pek de bir şey kalmıyordu ya.. O ki, kendisinden önce tanıdığı geçmişi gibiydi... Belki sıcak bir tebessüm, belki uzun bir yolculuk, gözlerini seyre dalarken. Gecenin kollarına bırakılan gözyaşlarıydı belki, sessiz ve mahcup... Her seferinde, onu ilk görüşüymüş gibi... Her seferinde, ölüyormuş gibi...İnce bir çizgiydi sanki ona karşı olan dinlemediği, adını koyamadığı duyguları.. Abidin'in mutluluk tablosu, bir kuşun kanat çırpışı gibiydi kalbi kimi zaman. Koluna girdiğinde duyduğu özgüven, omuzuna yaslandığında hissettiği dinginlik; derinlerde işitilen, sarp kayalara çarpan dev dalgaların sesini duymasını engelliyor gibiydi. Gözkapaklarını kapatmadan da, hislerine karşı bir perde indirilmişti gözlerini sanki.

Ders zilinin çalması umurunda bile değildi. Zaten dersi olsaydı da, burada, Mamoru'yla beraber vakit geçirmek varken derse girmezdi. Boşalan avludaki gürültü ile birlikte, tüm düşünceleri de yok olmuştu sanki. Az önce omzunda hissettiği iki tanıdık el, ona iç çekişi hatırlatan derin bir nefesin ardından, Keiko'yu kendi omzundan çekmiş ve karşısına geçirtmişti şimdi. Yine gözlerine dalıyordu onun, nedensiz, sebebini bilmeden... Kırılmış cam parçacıkları gibi parlıyordu gözleri, Keiko da o ışıkta kayboluyordu...

“Keiko, seni seviyorum!”

İlk bir iki saniye sözlerine aklam yükleyemeden bakmıştı ona. Neden sonra ise, anlamsız bir sevinç ve hayret ile kabarmıştı yüreği. İlk gözlerinde bulduğu bir çift göz, kollarında kendini çeken yumuşacık bir ten ve ardından dudaklarında hissettiği sıcacık bir dudak, kısa fakat anlatılamaz bir deneyim olmaktan öte bir tabir almıştı zihninde, yüreğinde. Nazik, fakat bedenini bir çıra gibi tutuşturan dudaklarının sahibi, dün dostuydu onun için, bugünse sevdiğiydi... Bu yalın gerçeğin farkındalığının verdiği şaşkınlık, dudakları birbirinden ayrıldığında da etkisini sürdürüyordu zihninde yankılanırken.. Onu seviyordu. Hayır, sevmekten öte, ona delicesine aşık olmuş olmalıydı ki, siyah bir kadife misali üstlerini örten gecede, ay ışığından daha parlak gözlerini seyre dalmak, kahkalarıyla sarhoş olup kendinden geçmek için can atan yüreğini, güçlükle susturabiliyordu...

“B-ben... Özür dilerim! Niyetim b-bu değildi! Sa-sadece...”

Sadece Keiko'ya, onun da kalbinin, tek bir kişi için atabileceğini göstermişti. Sadece, şimdiye kadar fardemediği hislerini ortaya çıkarmış, bedenini sarmalayan derin heyecan içindeyken, kendisine tek bir bakışından mahrum etmemesini isteyecek kadar aşık olduğunu farkettirmişti. Keiko'nun, kollarını boynuna dolamak, gözlerini gözlerine kenetlemek ve kendisini iyi hissettirecek bir öpücük daha alabilmek için yanıp tutuşurken bulmasını sağlamıştı, onsuz olamayacağını kulağına fısıldarken esen rüzgar... Gözleri... Bu gözler karşısında, şimdiye kadar nasıl bu kadar kör olabilmişti ki? Hele o sesi... Mozart'ın 25., Beethowen'ın 9. senfonisinden bile güzel o sesinin farkına nasıl varamamıştı şimdiye kadar? Belki de Mamoru kadar cesaretli değildi, hatta belki de, özgüvenini sıfırlayan tek varlığın karşısında konuşmaya çekinmişti. Kim bilebilirdi ki, daha duygularının sahibi bile yeni farkına varırken...

Derin bir nefes alıp gökyüzüne baktı. Sabahın erken saatlerinde başlayan yağmur, iki saat sonra dinmişti, nemli yeşilliklerin üzerindeşimdi altınsı incileriyle parlıyor, lacivert bir gökyüzü titriyordu üstlerinde. Topraktan, ağaçlardan yayılan ıslak solukta şer şeyin içine işleyen bir etki vardı adeta. Titrek ay ışığını yorlamakta güçlük çeken ay, fuzuli bir çaba harcıyormuş gibi büzülmüştü şimdi. Gecenin saçlarına tutuşturulan inciler gibi parlayan yıldızlar, kendisine hiç olmadığı kadar uzak geliyordu o anda. Başını, Mamoru'ya çevimekte o kadar zorlanıyordu, o kadar biçare düşüyordu ki, varlığının tadına doyasıya varamıyordu bile. Yüreğine binen o farkındasızlığı kaldırınca, aşkıi bir şelalede akarcasına tüm vücudunu kaplamıştı şimdi. Fakat bu bile, öylesine yavan, öylesine kuru geliyordu ki Mamoru'nun sevgisinin yanında... Kim bilir kaç defa, şu anda hissettiği o derin üzüntüyü yaşatmıştı ona... Kim bilir kaç defa aşkıyla alay edercesine onun koluna girmiş, kaç kere başını göğsüne yaslayıp oturmuştu onunla... Şimdi değil kendini onun yerine tümüyle koymak, çektiği ızdırabı düşünmek bile ne denli acı veriyordu Keiko'ya! İşte bu yüzden, acizdi bir kaç kelime etmeye. Oysa ki içinden, ona nice sözler haykırmak geliyordu o an. ' Seni seviyorum, ' demek geliyordu. ' Ben de seni seviyormuşum meğer. Hayır, hayır... Sevmekten de öte bu duygu, biliyorum.. Aşk olmalı bu, ancak benim gibi bir budalanın anlayamayacağı tek his. Fakat artık, yalnızlığımda dolunayı seyre dalmamın bana neden ayrı biz haz verdiğini biliyorum. Seni hatırlatıyor çünkü bana, gecenin sadeliğine yakışan o parlaklığıyla, seni anımsatıyor sanki... Yahut neden, neden o gözlerine karşı koyamadığımın bilincindeyim artık. O bakışların kalbime akıyormuş meğer, meğer ondanmış o gözlerde, bilemediğim aşkımın haykırışları... Ben de seni seviyormuşum meğer, ben de sensiz yapamazmışım... Sensiz bir türlü, bir türlü olamazmışım... '

Eskiden farklı melodiler fısıldayan rüzgar, şimdi yüreğinin biçare haykırışlarını duyurmak istercesine susuyordu ona karşı. Ağaçların arasından sinsice ilerliyor, kuruyan yaprakları yavaş yavaş, sallana sallana indirirken, uzaklarda çıkan küçük toz bulutlarını da peşine takıp sürüklüyor ve beni duygularım altında ezilmeye mahkum ediyordu. Oysa ki yüreği, biçare yakarışlarını onun varlığıyla susmak, ruhu onun gülüşüyle yeniden can bulmak, gözyaşları onun bir bakışıyla dinmek ve dudakları, onun dudaklarıyla buluşmak istiyordu. Bu derin arzu ile mahcup bir şekilde Mamoru'ya dönerken, kollarından omuzlarına, oradan da sırtına derin bir uğuşma ve sıcaklık hissi yayılmaya başlamıştı. Şimdi bile aralarındaki iki karışlık mesafe, bir ömür boyuymuş gibi geliyordu ona. Ta ki elleri, onun elleriyle buluşuncaya dek... Ve yüreğinin yakarışları, dudakları onun dudaklarıyla buluştuğunda susuncaya...
Kullanıcı profilini gör
Eyvah Admin
Genel Yönetici
Genel Yönetici

Kadın
Nereden : Nereye...
Lakap : Admin
Ruh Hali :

Karakter
Zanpakutou: Yönetim Paneli asddasdasd

MesajKonu: Geri: ~Suzuki Hikari~   Çarş. Tem. 14, 2010 3:52 pm

iyi ki okumuşum haa...

Renk ve düzen:9/20
pek yoktu diye kirdim...

Betimleme:20/20
güzeldi

Akicilik:18/20
iyiydi v.v

Kurgu:19/20
bir puani house of night olduğu için kirdim *muhaha*

İmla:15/20

...İnce bir çizgiydi sanki ona karşı olan dinlemediği, adını koyamadığı duyguları.. (iki nokta diye bir işaret yok)

..., "omuzuna" yaslandığında hissettiği dinginlik (omzuna olacak)

İlk bir iki saniye sözlerine "aklam" yükleyemeden bakmıştı ona. (anlam olmasin o)

Sadece, şimdiye kadar "fardemediği" hislerini ortaya çıkarmış... (fark edemediği)

nemli yeşilliklerin "üzerindeşimdi" altınsı incileriyle parlıyor
(bunuda koyayim sonra nerden kirdin deme)

Başını, Mamoru'ya "çevimekte" o kadar zorlanıyordu,

"Oysa ki" içinden, ona nice sözler haykırmak geliyordu o an
(oysaki)

oradan da sırtına derin bir "uğuşma" ve sıcaklık hissi
(uyuşma...)

Uzunluk:10
yeterli

Kullanıcı profilini gör http://bleachrpg.forums-rpg.com
Hikari Suzuki
Gotei 2 Taichou
Gotei 2 Taichou

Kadın
Ruh Hali :

Karakter

MesajKonu: Geri: ~Suzuki Hikari~   Çarş. Tem. 14, 2010 4:35 pm

...İnce bir çizgiydi sanki ona karşı olan dinlemediği, adını koyamadığı duyguları.. (iki nokta diye bir işaret yok)

ne demek bu?O_o

omuz da oluyor, bak gogıl amcaya =_=

Sadece, şimdiye kadar "fardemediği" hislerini ortaya çıkarmış... (fark edemediği)

Olum gogıla bak>_>

Oysa ki ayrı yazılır..

Kullanıcı profilini gör
Hime-Neko
Game Master

Kadın
Nereden : Soul Society
Ruh Hali :

Karakter
Zanpakutou: İhtiyacım yok U.U

MesajKonu: Geri: ~Suzuki Hikari~   Çarş. Tem. 14, 2010 5:33 pm

Ohaa *-* Bizim rpmiz *-*

Gotei 9 FukuTaichou
Gotei 9 FukuTaichou

Erkek

Karakter
Zanpakutou: Crimson Heaven

MesajKonu: Geri: ~Suzuki Hikari~   Çarş. Tem. 14, 2010 5:39 pm

hell yaeh old mates back to work again
Kullanıcı profilini gör
Hikari Suzuki
Gotei 2 Taichou
Gotei 2 Taichou

Kadın
Ruh Hali :

Karakter

MesajKonu: Geri: ~Suzuki Hikari~   Çarş. Tem. 14, 2010 7:57 pm

Evet ikiz bizim rpmiz*-* lililili*-*

Akaoni-san, sen başka bir yerde daha mı görmüştün bu rpyi O.o
Kullanıcı profilini gör
Akaoni
Gotei 9 FukuTaichou
Gotei 9 FukuTaichou

Erkek

Karakter
Zanpakutou: Crimson Heaven

MesajKonu: Geri: ~Suzuki Hikari~   Çarş. Tem. 14, 2010 8:00 pm

nope. üstteki mesajdan dolayı dedimdi.
Kullanıcı profilini gör
Eyvah Admin
Genel Yönetici
Genel Yönetici

Kadın
Nereden : Nereye...
Lakap : Admin
Ruh Hali :

Karakter
Zanpakutou: Yönetim Paneli asddasdasd

MesajKonu: Geri: ~Suzuki Hikari~   Çarş. Tem. 14, 2010 9:33 pm

Hikari_suzuki demiş ki:

ne demek bu?O_o

iki nokta koymuşsun rp ende cümle sonuna dikkatli bak

omuz da oluyor, bak gogıl amcaya =_=

organ adlarinda ses düşmesi olur

Olum gogıla bak>_>

google ya baktim ve sadece senin rp nin linki yaziyor.

Oysa ki ayrı yazılır..

Mademki,halbuki,oysaki,çünkü,sanki… sözcüklerindeki ‘ki’ ler bağlaç olmasına rağmen kalıplaştığı için bitişik yazılır.
yani hayir... Birleşik yazilir.

Kullanıcı profilini gör http://bleachrpg.forums-rpg.com

~Suzuki Hikari~
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hotaru no hikari (Ateşböceklerinin ışığı)
» anime=SPECİAL A